PUOKŠČIŲ PRISTATYMAS

Puokštės siunčiamos Lietuvos paštu.

Puokštės pristatomos tik DARBO DIENOMIS. Puokštės siunčiamos du kartus per savaitę – antradieniais ir ketvirtadieniais. Jos bus pristatytos per 4-5 darbo dienas. Šios dienos pradedamos skaičiuoti nuo užsakymo pridavimo į paštą. Pristatymas vyksta į artimiausią Jūsų pašto skyrių. Iš pašto Jūs gausite pranešimą apie gautą siuntinį. Siuntą iš pašto galima atsiimti tik su asmens dokumentu. Pristatymo kaina – 3 €.

Puokštės siunčiamos per Omniva paštomatus.

Moderniausias bei patogiausias būdas siųsti ir gauti siuntas visoje Lietuvoje. 24 valandas veikiantys siuntų savitarnos terminalai neeikvos brangaus Jūsų laiko. Puokštės siunčiamos du kartus per savaitę – antradieniais ir ketvirtadieniais. Pristatymo kaina – 4 eur.

Nemokamas atsiėmimas studijoje KLAIPĖDOJE

Atsiskaičius už prekę e-parduotuvėje www.provansogeles.lt galite pasinaudoti paslauga – PASIIMSIU PATS ir puokštes atsiimti gėlių studijoje Klaipėdoje – mados ir verslo centre „Herkaus galerija“, H. Manto g. 22, Klaipėda. Pristatymo mokestis – netaikomas. Atsiėmimo laikas suderinamas individualiai. 

ATSISKAITYMO BŪDAI

Apmokėjimas per PAYSERA

Mūsų el. parduotuvėje įdiegta PAYSERA atsiskaitymų sistema. Apmokėjimo būdą (savo banką) galėsite pasirinkti atsiskaitymo metu. Daugiau informacijos apie patikimą PAYSERA atsiskaitymų sistemą galite rasti www.paysera.lt puslapyje. Šis mokėjimo būdas greitu metu bus aktyvuotas.

Bankinis pavedimas

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą.

Sąskaitos rekvizitai:
Gavėjas: Jūratė Kasparavičė
LT873500010003306361
Swift kodas: EVIULT21XXX
Banko kodas: 35000
Banko pavadinimas: „Paysera LT“, UAB
Banko adresas: Pilaitės pr. 16, LT-04352, Vilnius, Lietuva

GRĄŽINIMO TAISYKLĖS

  1. Pakeisti arba grąžinti įsigytą puokštę galite per 14 kalendorinių dienų Lietuvoje arba per 30 kalendorinių dienų Europos Sąjungoje ir kitose šalyse nuo prekių pristatymo dienos.
  2. Keičiama arba grąžinama puokštė turi būti pateikta tvarkingoje pradinėje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės, etc.) ir toje pačioje komplektacijoje, kokioje pirkėjas ją įsigijo.
  3. Keičiamos arba grąžinamos puokštės turi būti išsiųstos registruota siunta arba atneštos adresu H. Manto g. 22, Klaipėda (mados ir verslo centras „Herkaus galerija“).
  4. Studija turi teisę nepriimti keičiamos arba grąžinamos prekės, jei ji pateikiama panaudotaar sugadinta, pasibaigęs jos keitimo/grąžinimo terminas.
  5. Keičiamų ar grąžinamų puokščių siuntimo/pristatymo išlaidas apmoka pirkėjas. Grąžinama tik už puokštę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos neapmokamos.
  6. Jeigu už puokštę Pirkėjas mokėjo dovanų kuponu, tai grąžinamas kuponas ir kita papildomai sumokėta suma (jei ji buvo sumokėta). Dovanų kuponas į pinigus nėra keičiamas.
  7. Grąžinant su nuolaida įsigytą prekę, grąžinama su galiojusia nuolaida sumokėta suma.

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos remiantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.“

Į krepšelį