Mano vardas - Jūratė.

Esu likimo apdovanota. Darau tai, kas artima mano prigimčiai, kas teikia energijos ir džiugina sielą. Savo veiklos nevadinu darbu ar verslu. Man tai kasdieninis kūrybinis procesas, kuris pilnai užpildo dienos erdvę neišpasakyto grožio žiedais, spalvomis, kompozicijomis.

Svajojau ir ėjau prie šio etapo ilgus gyvenimo metus. Beveik 15 metų gyvenau Didžiojoje Britanijoje. Ši šalis jau buvo tapusi mano namais, kuriuose dirbau širdžiai mielą darbą. Būtent Anglijoje atsiskleidė ir buvo pastebėtas bei įvertintas mano gebėjimas jausti erdvę, komponuoti įvairias detales, derinti spalvas. Organizuodavau bei įgyvendindavau prabangius ir privačius priėmimus, kuriuose netrūkdavo įvairių gėlių kompozicijų. 

Prieš keletą metų grįžusi į Lietuvą nusprendžiau mokytis floristikos amato. Pusę metų, diena iš dienos, dirbau šalia geriausių floristų komandos šalyje. Ir šiandien mėgaujuosi spalvų simfonija, neįprastais žiedų ir atspalvių deriniais.

Improvizuoju, kuriu ir noriu papuošti jūsų aplinką. Nuoširdžiai tikiu, jog harmoninga aplinka – geros nuotaikos variklis.
Provance decor silkiniu geliu puokstes Klaipedoje
Provance decor silkiniu geliu puokstes Klaipedoje

Kodėl užsisakyti būtent mano puokštę?

Puokštę kuriu tik Jums

Prieš kurdama užsakytą puokštę, stengiuosi kuo daugiau sužinoti apie Jus. Bent šiek tiek pažindama užsakovą, galėsiu sukurti labiausiai jam tinkamą gėlių kompoziciją, kuri džiugins ne tik akis, bet ir širdį.

Platus gėlių pasirinkas

Esu perfekcionistė ir kūryboje savęs neriboju. Turiu idealius partnerius, kurie suteikia plačias galimybes įgyvendinti turimas idėjas: nuo įvairiausių tipų gėlių, jų spalvų ir atspalvių iki dydžių bei kompozicijų.

Galimas grąžinimas!

Tikiu, jog įmanomas nesusikalbėjimas. Nors investuoju daug laiko jūsų pažinimui - tai nutinka retai, bet įmanoma. Galimas pilnas užsakymo grąžinimas, atitinkantis bendrųjų taisyklių sąlygas.

Į krepšelį